ورود

درباره سنگ محمد

گروه صنایع سنگ محمد در سال 1390 با تکیه بر تجربه چندین ساله متخصصین این عرصه و با به کار گیری سیستم های نوین تولید، تاسیس شد.هدف عمده این گروه فرآوری و تولید سنگ های ارزشمند استان و سایر نقاط کشور با کیفیت بالا جهت صادرات به تمامی نقاط دنیا بوده است.در این راستا کار آفرینی برای جوانان بومی منطقه و استان و ارتقاء جایگاه صادرات وکار آفرینی استان در سطح کشور رغم خورده است.
این گروه توانست در ابتدای سال 1393 با توسعه وراه اندازی خطوط جدید فراوری سنگ، گام بسیار بلندی در جهت پیشبرد اهداف خود بردارد و با افزایش تولید سنگ مرمریت اعلمی از 6000 به ماهیانه 15000 متر مربع به شایستگی پاسخگوی نیاز پروژه های بزرگ داخل و خارج استان و کشور باشد.

برخی از این پروژه ها عبارتند از:

باران 2 و3

شهر رویایی پدیده شاندیز

بیمارستان کامیاب مشهد

بیمارستان قایم

موج های خروشان

قطار شهری مشهد

هتل اترک

و صدها پروژه داخل و خارج استان و کشور

اولین صادرکننده سنگ اعلمی به اتحادیه اروپا

علاوه بر تامین نیاز بازار داخل این مجموعه با صادرات به کشورهای رومانی، ترکیه، هند، عراق و آسیای میانه تنها صادر کننده سنگ اعلمی در کشور می باشد.

اکنون که از زمان تاسیس صنایع سنگ محمد نزدیک به 6 سال میگذرد این گروه توانسته با توکل به خدای بزرگ و لطف بیکرانش و تلاش و همت مضاعف پرسنل خود و به کار گیری شیوه های جدید فراوری روباتیک در زمینه تولید سنگ مرمریت اعلمی جایگاه اول را در کشور از لحاظ حجم تولید و کیفیت محصولات کسب نماید.